Kategorie

Treści znajdujące się na mojej stronie podzielone są tematycznie na kategorie wpisów. Uważam, że dzięki temu łatwiej Ci będzie się poruszać po moim blogu i wyszukiwać interesujące Ciebie treści.

Na tym blogu najwięcej uwagi poświęcam tematyce związanej z Arkuszami Google. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz najwięcej wpisów. Piszę jak zacząć pracę z Dokumentami Google. Pokazuję jak sprawnie poruszać się po interfejsie tej aplikacji oraz w jaki sposób przetwarzać i analizować swoje dane z pomocą formuł.

Dosyć często wrzucam tutaj różnego opis różnego rodzaju sztuczek i trików jakie możesz szybko wykonać w Arkuszu Kalkulacyjnym Google. Są to raczej krótkie artykuły opisujące jedną, konkretną rzecz. Te informacje znajdziesz w kategorii Triki i porady.

Innym obszernym działem jest zestaw wpisów, w którym przedstawiam funkcje wbudowane w Arkusze Google. Osobiście uważam, że należy znać przynajmniej te najczęściej używane funkcje, a dodatkowo powinieneś umieć szybko znaleźć każdą funkcję i sposób jej użycia. Funkcje te są podzielone na kategorie, a ja mam takie ambitne zadanie, aby opisać je wszystkie i podać przykłady praktycznych zastosowań – zobaczymy 😁

Kategoria Narzędzia zawiera opis najczęściej używanych przeze mnie aplikacji. W codziennej pracy przy komputerze każdy z nas ma jakiś swój zestaw narzędzi i programów, dzięki którym praca jest szybsza i bardziej wydajna. Może zainteresuje Cię to, czego ja używam. Może coś ciekawego ode mnie zapożyczysz – nigdy nie wiadomo.

Lista kategorii na moim blogu

Jeżeli pomimo tego nadal nie możesz odnaleźć interesującego Cię zagadnienia użyj proszę wyszukiwarki znajdującej się obok. Zawsze możesz także napisać do mnie z pytaniem lub sugestią odnośnie tematyki związanej z Arkuszami Google. W tym celu przejdź do działu kontakt.